Chelsea snadno postoupila do posledního 32. kola FA Cupu díky útočnému šílenství a pevné obraně

Comentários · 14 Visualizações

Šílený, silný a bezchybný! Chelsea ve třetím kole FA Cupu porazila Preston 4:0 a nejenže snadno postoupila do 32. kola, ale také ukázala silnou útočnou i obrannou sílu a nezastavitelné odhodlání týmu.

V prvním poločase Chelsea převzala iniciativu a Sterlingovy četné pokusy na branku zvedly morálku sestavy v modrých dresech, i když se konce zápasu nedočkala. Jeho rychlost a průbojnost se staly ostrou hranou útočné řady týmu a ztěžovaly soupeři boj.sergio ramos dres

Ve druhém poločase Chelsea posílila svůj útok a vybuchla ještě větší palebnou silou. Broya, Thiago Silva, Sterling a Enzo Fernandes se prosadili a rychle otevřeli skóre. Útok týmu oslňoval přihrávkami a plynulostí a solidní tempo hry nechávalo soupeře bezbranného.

Síla Chelsea však není jen v útočné fázi, ale také v obraně. Soupeř se nemohl pohnout téměř ani o píď a hráči týmu měli silný cit pro soupeření v poli a bránění mimo něj. Díky kombinaci útoku a obrany se Chelsea podařilo vyhrát i tento zápas.

Útok a obrana Chelsea jsou pro ostatní soupeře varovným signálem. Přestože cesta FA Cupem teprve začíná, Chelsea ukázala dostatek síly a odhodlání. Fanoušci jsou s výkonem týmu plni spokojenosti a očekávání nadcházejících zápasů je ještě větší.dětský dres neymar psg

Zběsilý útok Chelsea a obranná zeď budou klíčem k úspěchu týmu v FA Cupu. Fanoušci se už nemohou dočkat, co Chelsea v FA Cupu předvede. Fanoušci Chelsea by neměli zapomenout nosit dresy Chelsea a povzbuzovat ji v nadcházejících zápasech FA Cupu!