Cristiano Ronaldo strzela 50. bramkę dla Al Nassr, pokonując Al Ahli

Comments · 10 Views

Cristiano Ronaldo lõi oma 50. värava eest Odav Al Nassr Football Jerseys, kindlustades reedel 1:0 võidu Al Ahli vastu ja kindlustades oma teise koha Saudi Araabia profiliigas.

Viiekordne Kuldse palli võitja lõi 68. minutil kohtumise ainsa värava karistuslöögist, pärast seda, kui VAR-i sekkumise tulemusena määras kohtunik Al Ahli kastis tehtud viga.

Tema 50 väravat on sündinud 58 mängus Saudi Araabia profiliigas, Aasia meistriliigas, kuninga karikas, superkarikas ja Araabia klubide meistriliigas. Odav naiste Cristiano Ronaldo jalgpalli särk liitus Al Nassriga 2022. aasta lõpus pärast tormilist lahkumist Al Nassrist Manchester United Kids Kit jalgpalli särk.

39-aastane mängumees arvas, et avas reedel esimesel poolajal Al Nassrile skoori, kuid värav arvati põletamise tõttu välja. Hiljem tabas sama saatus endist Liverpooli ründajat Roberto Firminot, kes lõi Al Ahli võrku.

Võit lõpetas Al Nassri pettumustvalmistava seeria, mille tulemusena jäid nad Saudi Araabia profiliiga liidrile Al Hilalile veelgi rohkem alla ja langesid esmaspäeval Aasia meistrite liigast välja Al Aini käest.

Al Nassr kaotab Al Hilalile üheksa punkti, kusjuures üks mäng on veel mängimata. Samal ajal on Al Ahli üheksa punktiga kolmandale kohale kaotanud.